Karty plastikowe. Strona główna.

Karty plastikowe. Druk, projektowanie, personalizacja.

Karta plastikowa. Systemy

Program lojalnościowy

Przeznaczony jest dla firm i sklepów, które pragną wprowadzić system premiowania swoich klientów punktami wymienialnymi na nagrody. Punkty mogą być przyznawane za zakup dokonany za określoną kwotę lub w ustalonym czasie itp. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów klient może zamienić je na nagrody (produkt, usługę, pieniądze).

Działanie

Stworzony przez nas program lojalnościowy składa się z dwóch podstawowych elementów: karty plastikowej i panelu administracyjnego. Karta zawiera unikatowe dane, pozwalające na identyfikację klienta (numer, kod kreskowy, chip lub dane osobowe). Po okazaniu karty przez klienta możemy dokładnie sprawdzić stan jego konta i uzupełnić je o nowe punkty.

Panel administracyjny to program komputerowy, w którym każdy posiadacz karty posiada swoje konto sumujące zebrane przez niego punkty. Panel przeznaczony jest dla osoby administrującej, np. sprzedawcy.

Firmy i sklepy posiadające stronę internetową mogą rozszerzyć jej funkcjonalność o konta użytkowników. Pozwoli to klientom na administrowanie własnymi punktami - dodawanie (np. na podstawie paragonu), sprawdzanie stanu konta.

Karty Plastikowe

Karty rabatowe (stałego klienta)

Karty rabatowe to prosta metoda nagradzania stałych klientów rabatami na zakupy lub usługi. Klient dokonuje przedpłaty na zakup towaru lub usługi i otrzymuje kartę, która stanowi karnet o określonym nominale. Do karnetu można przypisać wybraną wartość rabatu, np. osoby kupujące kartę o wartości 100 zł. otrzymują 10% rabatu, czyli mają do wykorzystania 110 zł.

Działanie

System składa się z karty i panelu administracyjnego. Karta służy identyfikacji klienta w systemie, zawiera unikatowe dane, które można wprowadzić ręcznie lub skorzystać z czytników (gdy karta posiada kod kreskowy albo chip). Dzięki panelowi administracyjnemu zainstalowanemu w komputerze sprzedawcy, można kontrolować stan wykorzystania karty klienta.